HOME KONTAKT

Zajmujemy się selekcją i sprzedażą najlepszej jakości mebli od 1965 roku.

Oferowane przez nas produkty pozostawały modne i wygodne na przestrzeni kilku pokoleń i tak jest do dziś.

Zmień nawet barwę drewna!

Szczegóły spytaj sprzedawcy mebli.

POWRÓT

Witaj w ZARYCKI meble

Wszystko zaczęło się w 1965 roku, od małej pracowni tapicerskiej przy ulicy Traugutta w Zgorzelcu. Od początku poświęcając się swojej pasji rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy techniki produkcji mebli. Dzieląc się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, pod naszym okiem dorosły już trzy pokolenia doskonałych czeladników, którzy wykorzystując zdobytą wiedzę, osiągnęli sukces na meblarskim rynku polskim jak i za granicą. Połączony z pracownią sklep od samego początku ceniąc dbałość o detale, materiały, wzornictwo, jakość i funkcjonalność przedstawiał ofertę wysokiej jakości mebli tapicerowanych.

Czterdzieści kolejnych lat był to okres rozwoju i transformacji naszej firmy . Powiększając nasza ofertę zawsze za priorytet mieliśmy potrzeby klientów. Ich opinie i oczekiwania Rozszerzając asortyment, pragnęliśmy podzielić się nasza pasją, proponując inspirujące aranżacje i ciekawe rozwiązania. Dziś jako “ZARYCKI meble” współpracujemy z największymi i najważniejszymi producentami mebli w Polsce. Salon o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych mieści się w Galerii Plaza przy ulicy Armii Krajowej w Zgorzelcu , a jednym z jego atutów jest lokalizacja i możliwość łatwego dojazdu ze wszystkich części miasta , różnych stron Dolnego Śląska jak i miast leżących za granica naszego kraju po stronie Czech i Niemiec.

Wszystko przemyślane!

Prezentujemy w nim przemyślaną kolekcję funkcjonalnych mebli o ciekawych formach i kształtach, niezmiennie wysoką jakoś wykonania i szeroką paletę materiałów obiciowych. ZARYCKI meble przedstawia bogaty wybór mebli do salonu, sypialni, gabinetu, jadalni i pokoi dziecięcych. Starając się inspirować naszych klientów proponujemy wiele ciekawych zestawień i barwnych kompozycji, które dopełnia szeroka gama dodatków i dekoracji . Odpowiadając na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy na terenie naszego salonu Butik ZARYCKI HOME decor , w którym nasi klienci mogą dopasować do zakupionych mebli piękne dodatki takie jak lampy, wazony, kwiaty , figurki ,lustra , pościele, ręczniki i wiele innych .

Ważnym aspektem doboru mebli, właśnie z naszego salonu jest fakt, iż oferujemy pełną dowolność w wyborze obić i kolorów mebli tapicerowanych oraz stołów i krzeseł. Klienci mogą dopasować obicie i kolor krzeseł do mebli wypoczynkowych oraz skrzyniowych ,które mają w efekcie stanowić piękną kompozycję w jednym pomieszczeniu. Nasi pracownicy kompleksowo pomogą i doradzą najlepsze dla Państwa rozwiązania. Pragniemy towarzyszyć naszym klientom przez całą drogę, jaką jest urządzanie wnętrz mieszkań i domów, stąd fakt profesjonalnego transportu i w większości przypadków gratisowego serwisu montażowego.