Witaj
w salonie meblowym Zarycki Meble

Wszystko zaczęło się w 1965 roku, od małej pracowni tapicerskiej przy ulicy Traugutta w Zgorzelcu. Od początku poświęcając się swojej pasji rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy techniki produkcji mebli. Dzieląc się wiedzą i zdobytym doświadczeniem, pod naszym okiem dorosły już trzy pokolenia doskonałych czeladników, którzy wykorzystując zdobytą wiedzę, osiągnęli sukces na meblarskim rynku polskim, jak i za granicą. Połączony z pracownią sklep od samego początku ceniąc dbałość o detale, materiały, wzornictwo, jakość i funkcjonalność przedstawiał ofertę wysokiej jakości mebli tapicerowanych.

Czterdzieści kolejnych lat

był to okres rozwoju i transformacji naszej firmy. Powiększając nasza ofertę zawsze za priorytet mieliśmy potrzeby klientów. Ich opinie i oczekiwania. Rozszerzając asortyment, pragnęliśmy podzielić się nasza pasją, proponując inspirujące aranżacje i ciekawe rozwiązania. Dziś jako “ZARYCKI meble” współpracujemy z największymi i najważniejszymi producentami mebli w Polsce.

Salon o powierzchni tysiąca metrów kwadratowych mieści się w DL City  przy ulicy Armii Krajowej w Zgorzelcu, a jednym z jego atutów jest lokalizacja i możliwość łatwego dojazdu ze wszystkich części miasta, różnych stron Dolnego Śląska, jak i miast leżących za granica naszego kraju po stronie Czech i Niemiec.

Ważnym aspektem doboru mebli

właśnie z naszego salonu jest fakt, iż oferujemy pełną dowolność w wyborze obić i kolorów mebli tapicerowanych oraz stołów i krzeseł. Klienci mogą dopasować obicie i kolor krzeseł do mebli wypoczynkowych oraz skrzyniowych, które mają w efekcie stanowić piękną kompozycję w jednym pomieszczeniu. Nasi pracownicy kompleksowo pomogą i doradzą najlepsze dla Państwa rozwiązania. Pragniemy towarzyszyć naszym klientom przez całą drogę, jaką jest urządzanie wnętrz mieszkań i domów, stąd fakt profesjonalnego transportu i w większości przypadków gratisowego serwisu montażowego.

Mapa dojazdu